Pozdravljeni obiskovalci spletne strani Vrtca Urša,

javnega vrtca, katerega zaposleni se trudimo s strokovnim pristopom, biti dobra podpora staršem pri vzgoji njihovih otrok. Z bogatim programom in zanimivimi dejavnostmi, metodami ter oblikami dela pripravljamo in učimo otroke za življenje.

Oddaja vloge za znižano plačilo vrtca

Spoštovani starši,

ne pozabite, da je Odločba o znižanem plačilu vrtca veljavna eno leto.

Preverite datume vaših odločb.

Več...

Večina otrok preživi v vrtcu dve tretjini svojega aktivnega časa, zato z vso odgovornostjo in strokovnostjo pripravljamo prehranjevalni program za posamezno starostno obdobje.

Jedilniki

Vrtec Urša je javni vzgojno izobraževalni zavod, katerega ustanoviteljica je Občina Domžale.

Izvajamo 9 urni dnevni program za otroke od enega leta starosti do vstopa v šolo.

Za otroke, ki ne obiskujejo vrtca se enkrat tedensko v popoldanskem času izvajajo igralne ali cicibanove urice, odvisno od starosti otrok.

VSI SKUPAJ TVORIMO MAVRICO. NAJ SE STROKOVNOST, STRPNOST IN SPOŠTOVANJE PRELIJEJO V BARVITE IGRE IN DOBRO POČUTJE.