VSI SKUPAJ TVORIMO MAVRICO. NAJ SE STROKOVNOST, STRPNOST IN SPOŠTOVANJE PRELIJEJO V BARVITE IGRE IN DOBRO POČUTJE.

Skupni javni vpis

SKUPNI JAVNI VPIS NOVINCEV V JAVNI VZGOJNOVARSTVENI ZAVOD VRTEC URŠA IN JAVNI VZGOJNOVARSTVENI ZAVOD VRTEC DOMŽALE ZA ŠOLSKO LETO 2019/2020

SPOŠTOVANI STARŠI!

Obveščamo vas, da se je Skupni javni vpis novincev v javni vzgojnovarstveni zavod Vrtec Urša in javni vzgojnovarstveni zavod Vrtec Domžale, za šolsko leto 2019/2020,  zaključil z dnem 15. 2. 2019.

O rezultatih javnega vpisa in premestitvah bo predvidoma odločeno do 30. aprila 2019.

Uprava Vrtca Urša