VSI SKUPAJ TVORIMO MAVRICO. NAJ SE STROKOVNOST, STRPNOST IN SPOŠTOVANJE PRELIJEJO V BARVITE IGRE IN DOBRO POČUTJE.

Šola za starše

Šola za starše - vzgoja za razvoj odnosov z otroki in partnerji

SPOŠTOVANI STARŠI!

Vabimo vas, da se nam pridružite v šoli za starše, ki se bo izvajala pod naslovom
URŠINI POGOVORNI VEČERI.

Šola za starše je ena od oblik sodelovanja s starši, kjer se, skupaj s strokovnjaki s področja predšolske vzgoje, pogovarjamo o razvoju in vzgoji otrok, izmenjujemo izkušnje in razmišljanja ter iščemo odgovore na različna vprašanja in dileme staršev.

V šolskem letu 2018/2019 bosta izvedeni naslednji predavanji:

1. Tema: Doslednost v vzgoji za uspešen razvoj otroka

Predavateljica: dr. Zdenka Zalokar Divjak

Izvedba: 25.10.2018, ob 18.00 uri

1. Tema: TV junaki in radovedni hitri prstki

Predavateljica: Špela Reš (LOGOUT, center pomoči pri prekomerni rabi interneta)

Izvedba: 4.4.2019, ob 18.00 uri

Srečanja bodo potekala v enoti Češmin. Pričela se bodo ob 18. uri in bodo trajala približno 2 šolski uri. V času srečanja bo organizirano varstvo za otroke, ki obiskujejo Vrtec Urša, in sicer v enoti Češmin, na vhodu I, v sobi 2. Za koriščenje varstva morate oddati predhodno prijavo.

Udeležba na srečanju je za starše brezplačna.

V primeru, da se boste posameznega srečanja udeležili, vas prosimo, da se prijavite po elektronski pošti na naslov maja.petru@vrtec-ursa.si, po telefonu na številko 01 729 86 24 ali osebno pri svetovalni delavki vrtca (med 9. in 13. uro).

VESELIMO SE SREČANJA Z VAMI!

Maja Petru, svetovalna delavka