VSI SKUPAJ TVORIMO MAVRICO. NAJ SE STROKOVNOST, STRPNOST IN SPOŠTOVANJE PRELIJEJO V BARVITE IGRE IN DOBRO POČUTJE.

Odjava prehrane

Odjava otrok v primeru bolniške odsotnosti, dopusta in drugih odsotnosti

Starši lahko v primeru odsotnosti otroka odjavijo prehrano in sicer najkasneje do 9.00 ure eni od njegovih vzgojiteljic. V kolikor sta nedosegljivi ali odsotni, javijo odsotnost tisti vzgojiteljici, ki je sprejela klic. Vzgojiteljica, ki je sprejela klic, posreduje informacijo vzgojiteljici, ki nadomešča v oddelku.

Odjava otrok z DIETO v primeru bolniške odsotnosti, dopusta in drugih odsotnosti

Straši otrok, ki potrebujejo dietno prehrano prav tako odjavijo odsotnost eni od njegovih vzgojiteljic, v kolikor to ni mogoče, javijo tako, kot je navedeno zgoraj.

Dosledno pa morajo javljati odsotnost otroka tudi v KUHINJO vrtca in sicer najkasneje do 7.30 ure na dan odsotnosti.

• za otroke, vključene v enote Urša, Bistra, Čebelica, Pikapolonica  na tel. št. 729-86-05 (kuhinja Urša)
  • za otroke, vključene v enoto Češmin, Mavrica na tel. št. 729-86-19 ali 041-935-643 (kuhinja Češmin)