Uršini prijatelji na daljavo

Tema projekta je SPROSTITEV IN IGRA

Ker bo to leto z vidika druženja specifično, smo se odločili, da bomo naša druženja skupin izvajali tudi s pomočjo IKT tehnologije. Skupine se bodo družile preko video klicev. Strokovni delavci bodo za druženja pripravili različne dejavnosti, s katerimi se bodo otroci spoznali in povezali.

V vsakdanje vzgojno delo bomo strokovni delavci preko igre in participacije otrok vpeljali različne tehnike sproščanja ter umirjanja. Trudili se bomo za dobro, odkrito medosebno komunikacijo in aktivno pristopili k uporabi strategij za obvladanje stresa. Poudarek bo na igri sproščanja, socialne igre, pravila skupin, vsak posameznik prispeva k dobri klimi v kolektivu vrtca.