Spomin

Pozdravljeni otroci,

poleg vseh zanimivih dejavnosti in aktivnosti, v katerih ste že imeli možnost sodelovati in pridobivati različne izkušnje, vas vabimo tudi k igranju igrice SPOMIN.

Igra je namenjena starejšim otrokom in tudi odraslim, povezana pa je z vsebinami, ki jih poznate. Igra poteka tako, da z odkrivanjem kartic, poiščemo pare.

Poleg urjenja našega spomina, se ob sličicah lahko razvije tudi prijetno druženje in pogovor odraslega z otrokom - o tem kaj slika prikazuje, kaj radi počnemo in kaj nam je všeč, kaj vse že vemo, lahko pa je tudi priložnost za načrtovanje novih aktivnosti in pridobivanje novih izkušenj.

Veliko miselne zabave želimo!

IGRA SPOMIN: DAN ZEMLJE – 22. APRIL

IGRA SPOMIN: NA IGRIŠČU