Altermed 2017

Sejem Altermed v Celju

Altermed 2017

13.03.2017

Na sejmu Altermed v Celju smo se predstavili na stojnici, kjer smo preko plakatov pokazali, kako skupaj z otroki sledimo ciljem zdravega in odgovornega prehranjevanja. Razstavno mizo so krasili otroški izdelki na temo zdrave hrane, celotni prostor pa je občasno popestrila naša maskota Urša. Odrasle obiskovalce sejma smo obdarili s paketki zares okusnih eko piškotov, ki so jih spekli naši kuharji in kuharice, otrokom pa smo podarjali prstne lutke hrčke, ki so jih izdelali naši strokovni sodelavci. Zanimanje obiskovalcev je bilo zares veliko, tako da smo se zvečer zadovoljni vračali z uspešne predstavitve našega vrtca.

Mira Mlakar Korbar