Gregorjevo 2016

Priklicali smo pomlad

Gregorjevo 2016

17.03.2016

V petek, 11.3.2016 smo se otroci in vzgojitelji dveh skupin našega vrtca (Pikapolonice in Miške), udeležili tradicionalne prireditve s spuščanjem čolničkov v organizaciji Turističnega društva Rača. Prireditev je potekala na domačiji Kepec v Zalogu pod Sveto Trojico. Otroci našega vrtca so se na dogodku predstavili s plesom Peričice. Poleg nas so nastopili tudi otroci iz podružnične šole Krtina in Domžalski rogisti. Imeli smo priložnost videti ogromno različnih plovil z lučkami, ki so se spustila po potoku, otroci in starši so bili zares ustvarjalni. Tradicionalna prireditev je prav zares prinesla pomlad v naše kraje.

Strokovni delavci enote Mavrica