Igralne urice v vrtcu Urša

VRTEC URŠA v šolskem letu 2016/17 vabi na IGRALNE URICE

Igralne urice v vrtcu Urša

13.09.2016

Igralne urice so popoldanska dejavnost namenjena otrokom, ki ne obiskujejo rednega programa vrtca in prihajajo iz občine Domžale.

S popoldansko obliko druženja spodbujamo otroke k spoznavanju in druženju z novimi prijatelji, skupni igri, ustvarjanju, prepevanju in rajanju.

Igralno druženje poteka v prostorih vrtca Urša – v enoti Češmin (Murnova ulica 14, Domžale), enkrat tedensko ob ponedeljkih, od 16.30 do 18.00 ure, od meseca oktobra do maja.

Ker želimo delovati strokovno in v prijetnem vzdušju, je število otrok omejeno na 10.

Vsi, ki se želite igrati z nami, se lahko prijavite v enoti Češmin (Murnova ulica 14, Domžale) ali po telefonu 01/ 729 86 17 do zasedbe prostih mest.

VABLJENI!

Vrtec Urša