Lutkovna predstava Nekega zimskega dne

Otroci 1 - 3 leta

Lutkovna predstava Nekega zimskega dne

18.01.2017

Sodelujejo: Lili Bergant Šajnovič, Polona Čepon, Anita Flego, Sandra Kregar, Andreja Ručigaj, Lina Tartara

S sodelavkami smo pripravile lutkovno predstavo po zgodbi M. C. Butler, Nekega zimskega dne. Uporabile smo ročne lutke, same smo si izdelale tudi sceno v kateri smo se gibale skupaj z našimi lutkami.

Zgodba je zelo preprosta, zato smo jo popestrile z otroško pripovedovalko, ki je otroke popeljala preko zgodbe o svojih gozdnih prijateljih. Dodale smo tudi glasbeno spremljavo ter pesem ob spremljavi blok flavte.

Predvsem najmlajši, za katere je bila predstava ustvarjena, so zelo uživali med predstavo, zlasti po njej, ko so se lahko družili z ročnimi lutkami. Všeč jim je bila tudi pesem, ki smo jo ob koncu zapeli.

Predstavo smo izvajale v vseh enotah za večina skupin, nekaj skupin bomo obiskale še v mesecu januarju 2017.