Aktualno

Nastop naših otrok na koncertu Ženskega pevskega zbora Stane Habe

Tradicionalni koncert Ženskega pevskega zbora Stane Habe DU

Nastop naših otrok na koncertu Ženskega pevskega zbora Stane Habe

23.11.2017

Otroci otroškega pevskega zbora enote Češmin so pod vodstvom zborovodkinje Saše Križman  v petek, 17.11.2017 nastopili na tradicionalnem koncertu Ženskega pevskega zbora Staneta Habeta. Letos so vsi gostujoči zbori peli v zahvalo profesorju in skladatelju Tomažu Habetu. Naši najmlajši pevci so zapeli tri pesmi Pisana račka, Sonce išče cicibane in Ledene rože. S svojim pogumom, prisrčnostjo in otroško radoživostjo so navdušili celotno občinstvo.

Zelo so nas razveselile pohvalne besede častnega gosta g. Habeta, da je izjemno zadovoljen, da se je v Domžalah začelo zborovsko povezovanje že v vrtcu in da je izjemno počaščen, ko so zapeli naši vrtčevski otroci. Seveda gre za uspešen nastop posebej pohvaliti našo strokovno delavko Sašo Križman, saj je veselje do petja uspešno prenesla na svoje varovance.

Več o dogodku si lahko ogledate na:

http://www.domzalec.si/na-jesenskem-koncertu-zenskega-pevskega-zbora-stane-habe-du-domzale-prepevali-v-zahvalo-tomazu-habetu

Martina Pančur, ravnateljica Vrtca Urša

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2018