Aktualno

Pozdrav pomladi v Vrtcu Urša

Pozdrav pomladi

Pozdrav pomladi v Vrtcu Urša

30.03.2018

Po zimi, snegu in hladnih zimskih dneh, se tako otroci kot zaposleni veselimo pomladi. Po enotah Vrtca Urša, vsako leto tradicionalno potekajo prireditve, s katerimi pozdravljamo pomlad. Tudi to leto so otroci z različnimi gibalnimi, plesnimi, pevskimi in likovnimi dejavnostmi pozdravili pomlad. Pomlad smo z otroki priklicali in pozdravili, sedaj pa le še čakamo, da se uresničijo naše želje, in nas čim prej razveseli toplo pomladno sonce.

Utrinke naših prireditev si lahko ogledate v naši galeriji.

Zaposleni Vrtca Urša

Enota Čebelica
Enota Čebelica
Enota Mavrica
Enota Urša
Enota Urša
Enota Češmin
Enota Češmin
Enota Mavrica
Enota Pikapolonica
Enota Pikapolonica

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2018