Predstavitev Vrtca Urša v Celju na sejmu Altermed

Eko Vrtec Urša se predstavi

Predstavitev Vrtca Urša v Celju na sejmu Altermed

22.03.2019

V okviru sejma Altermed se je predstavil tudi naš Ekovrtec Urša. Preko plakatov smo pokazali, da se veliko gibamo, jemo lokalno in domače ter tudi nekaj sami pridelamo in zaužijemo. Kuharice in kuharji so spekli res dobre zdrave piškote, ki smo jih podarjali obiskovalcem sejma. Ker letos naš vrtec praznuje okroglo obletnico, smo del stojnice okrasili z izdelki za Uršin rojstni dan. S seboj smo imeli tudi maskoto, s katero so se številni obiskovalci fotografirali.

Mira Mlakar Korbar, eko-koordinatorica Vrtca Urša

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2019