Aktualno

Sodelovanje na prireditvi Spoznajmo se, praznujmo skupaj

Občinski praznik

Sodelovanje na prireditvi Spoznajmo se, praznujmo skupaj

18.04.2017

Tudi to leto je naš vrtec sodeloval na prireditvi Spoznajmo se, praznujmo skupaj, ki je potekala v Češminovem parku, z namenom počastitve naše občine, ki je praznovala 65. rojstni dan. Naš vrtec se je prisotnim predstavil s stojnico v okviru katere so si obiskovalci prireditve lahko ogledali likovne izdelke otrok in strokovnih delavcev, naš časopis z naslovom Uršine novice, zbirko pesmic in ugank Uršarije in naš delovni zvezek z različnimi nalogami Bistre bučke. V okviru našega vrtca delujejo tudi trije otroški pevski zbori. Dva zbora našega vrtca, sta se predstavila tudi na prireditvi, in sicer pevski zbor enote Mavrica, pod vodstvom zborovodja Gregorja Kotnika s pesmicama Pastirica Mica, avtorice  Mire Voglar in Pisana račka avtorja Tomaža Habeta, ter pevski zbor enote Češmin in Bistra, pod vodstvom zborovodkinje Saše Križman s pesmicama Iz vrtca v šolo in Sonce išče cicibane, avtorja Tomaža Habeta. Celotno dogajanje pa je z nami spremljala tudi naša maskota Urška, ki je vse navzoče, tako otroke kot odrasle razveseljevala s svojo prijaznostjo in razigranostjo.

Pomočnica ravnateljice Vrtca Urša Nuška Rožič

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2018