Spletna stran Vrtca Urša

Spoštovani starši!

Spletna stran Vrtca Urša

04.09.2017

S prejšnjim šolskim letom smo prešli na nov sistem objave novic posameznih skupin na spletni strani.

S strani staršev je bila podana ideja, da bi starši lahko dostopali do novic na nivoju posameznih skupin. To pomeni, da bi starš, ki ima npr. otroka v enoti Urša, skupini Pikapolonice lahko dostopal do vsebin novic zgolj in le do novice skupine Pikapolonice v enoti Urša.

Da bomo lahko vzpostavili tak način pogleda, se starši, ki imate že vključene otroke v našem vrtcu in se še niste registrirali ter starši otrok novincev od 1.10.2018 dalje preko spletne strani registrirate s tistim e-mail naslovom, ki ste ga zapisali na obrazcu, ki vam je bil posredovan na roditeljskem sestanku.

Starši, ki imate dva ali več otrok v različnih skupinah, pri vseh otrocih zapiše enak e-mail naslov, z registracijo pa boste dobili dostop do vpogleda tistih skupin, kjer je vpisan vaš otrok.

Oba starša (družina) se torej registrirata le z enim e-mail naslovom in s tem postaneta uporabnika spletne strani z določenim pogledom novic.

Že registriranim uporabnikom pa bomo v mesecu septembru začasno odvzeli pravice do omejenih skupin, zaradi spremembe in prehajanja otrok v druge skupine ali enote.

Registracija na spletno stran

• Starši se morate najprej registrirati na spletno stran vrtca in sicer z e-mail naslovom, ki ste ga zapisali na obrazec za spletno stran.

• Po registraciji prejmete na e-mail naslov najprej geslo za dostop do spletnih strani in obvestilo, da vas mora potrditi še administrator spletnih strani vrtca.

• Administrator spletnih strani vrtca vas potrdi v nekaj dneh.

• Starši si lahko nato ogledujete novice z omejenim dostopom. V zavihku AKTUALNO izberete Enoto, kamor je vključen vaš otrok in tako dostopate do novic skupine.