Aktualno

Umetnost v vrtcu Urša

Umetniki

Umetnost v vrtcu Urša

21.04.2016

V našem vrtcu se zavedamo, kako pomembno je, da otroke že od malih nog z različnimi dejavnostmi popeljemo v svet umetnosti. V okviru tega, v našem vrtcu delujeta dve gledališki skupini, ki otrokom pripravita lutkovno in dramatizacijsko predstavo, pevski zbor strokovnih delavcev otroke razveseljuje s koncerti, naši instrumentalisti pa otroke popeljejo v svet različnih instrumentov in melodij. Svoja znanja z veseljem pokažemo tudi ostalim, saj se zavedamo pomena prenosa znanja na druge. Tudi to je bil poleg veselja do igranja, razlog, da so se naši instrumentalisti z veseljem odzvali povabilu na Revijo pesmi, plesa in besede 9. kulturnega dneva slovenskih vrtcev na Bledu, katero je organizirala Skupnost vrtcev Slovenije. Naši instrumentalisti so predstavili naš vrtec in naš kraj z dvema čudovitima skladbama. Poslušalci smo bili ob poslušanju melodij, ki so jih zaigrali, navdušeni. Vsem našim strokovnim delavcem, ki različne veje umetnosti predstavljajo našim malim varovancem in se s svojim znanjem predstavijo tudi ostalim, bi se ob tej priložnosti iskreno zahvalili.

Uprava vrtca Urša

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2018