Aktualno

Upokojenski pevski zbor Moravče v enoti Mavrica

Enota Mavrica uspešno sodeluje z Upokojenskim pevskim zborom Moravče in krepi medgeneracijsko povezovanje.

Upokojenski pevski zbor Moravče v enoti Mavrica

29.02.2016

Že drugo leto (mimo grede, toliko je stara tudi naša enota Mavrica), so se našemu vabilu odzvali člani Upokojenskega pevskega zbora Moravče pod vodstvom dirigenta Milana Kokalja. Zbor v letošnjem letu praznuje tudi jubilejno 30. obletnico obstoja in delovanja.

Vsi otroci so lahko poslušali njihovo prepevanje. Spoznavali so se s slovensko ljudsko pesmijo. Nanjo so se spontano in neposredno odzvali s ploskanjem in pripevanjem. Zbrano so poslušali tudi najmlajši, stari od 1-2 leti. Zadovoljni so bili pevci, otroci in strokovne delavke.

Srečevanje različnih generacij na različnih področjih nas povezuje in krepi medsebojno razumevanje, kar je za čas v katerem živimo zelo pomembno. Zato se že sedaj veselimo ponovnega srečanja prihodnje leto.

Vsem pevcem hvala za prijetno dopoldne.

 

Vzg. Petra Krašovic

Foto: Špela Ravnikar

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2018