Aktualno

Uršina EKO tržnica

Kuh´na na plac

Uršina EKO tržnica

17.05.2017

V šolskem letu 2016-2017 je Vrtec Urša vključen v mednarodni projekt Odgovorno s hrano. S projektom želimo ozaveščati starše in otroke o zdravem in odgovornem načinu prehranjevanja, posledično pa zmanjšati tudi količino odpadkov hrane v vrtcu.

Projekt smo zaključili z Uršino eko tržnico, ki smo jo organizirali v soboto,  6.5.2017,  v okviru dogodka Kuhna na plac, ki je potekala na domžalski tržnici.

Predstavili smo domače dobrote izpod rok naših kuharic. Obiskovalci so lahko okušali domače namaze, čaj in sladice. Poleg tega pa smo tudi predstavili dejavnosti, ki smo jih v okviru projekta skozi leto izvajali skupaj z otroki.

Naša maskota Urša je na tržnico privabila veliko obiskovalcev, ki so z veseljem okušali naše dobrote in bili nad njimi navdušeni.

Več utrinkov iz prireditve pa si lahko ogledate v naši galeriji.

Koordinatorki Andreja Bele, Maruša Omahen

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2018