Uršini pogovorni večeri - Šola za starše

PET KLJUČNIH ELEMENTOV VZGOJE

Uršini pogovorni večeri - Šola za starše

05.04.2017

S čim lahko starši naredimo največ za svojega otroka? Kateri so ključni elementi vzgoje, s katerimi najpomembneje vplivamo na razvoj, vedenje in uspešnost otroka? Kako pomembni so pri vzgoji otrok zdravi odnosi in enotna vzgoja v družini, kako pomembno je ravnovesja med realnimi pričakovanji do otroka in postavljanjem zahtev? Katere so najpogostejše vzgojne napake in pasti, v katere se starši ujamemo v prepričanju, da za otroka delamo najbolje?

O ključnih elementih vzgoje se bomo s predavateljem dr. Bogdanom Polajnerjem, psihologom in psihoterapevtom, pogovarjali na drugem srečanju šole za starše,

ki bo v ČETRTEK, 13. 4. 2017, ob 18.00 uri v enoti Češmin.

Če se nameravate srečanja udeležiti, vas prosimo, da se do torka, 11. 4. 2017, prijavite po elektronski pošti na naslov melita.lisjak.koderman@vrtec-ursa.si, po telefonu na številko 01 729 86 16 ali osebno pri svetovalni delavki vrtca.

Udeležba na srečanju je za starše brezplačna! V času srečanja bo organizirano varstvo za otroke, ki obiskujejo Vrtec Urša, in sicer v enoti Češmin, na vhodu I, v sobi 2. Za koriščenje varstva je potrebno svetovalni delavki oddati predhodno prijavo.

Veselimo se srečanja z vami, saj s svojo prisotnostjo bogatite naša srečanja.

Koordinatorica šole za starše:
Melita Lisjak Koderman
univ. dipl. ped.