Uršini pogovorni večeri - vabilo

Spoštovani starši, strokovni delavci,

Uršini pogovorni večeri - vabilo

26.03.2019

vabljeni na drugo srečanje v okviru Uršinih pogovornih večerov, ki bo v četrtek, 4. 4. 2019, ob 18.00. Naslov srečanja je TV JUNAKI IN RADOVEDNI HITRI PRSTKI, z nami pa bo Špela Reš, univ. dipl. psihologinja, svetovalka na centru pomoči pri prekomerni rabi interneta LOGOUT. Ga. Reš ima dolgoletne izkušnje na področju psihološke diagnostike, vodenja skupin za samopomoč, individualnega svetovanja in psihosocialne rehabilitacije.

Na interaktivnem predavanju bodo podana priporočila staršem glede varne in uravnotežene uporabe računalnikov, pametnih telefonov in tablic pri predšolskih otrocih.

V času predavanja bo v enoti Češmin organizirano varstvo otrok, za katero je potrebna predhodna prijava.

Prijave na predavanje sprejemamo na e-naslov   maja.petru@vrtec-ursa.si, ali na telefonsko številko 01/ 729 86 24 (med 9.00 in 13.00).

Prijazno vabljeni!

Maja Petru
svetovalna delavka, koordinatorica Šole za starše