Aktualno

Uršini pogovorni večeri - NISEM KRIV, JAZ ŽE NE!

Ustvarjanje odnosov med sorojenci in vrstniki

Uršini pogovorni večeri - NISEM KRIV, JAZ ŽE NE!

20.10.2016

Vsak otrok, manjši ali večji, kdaj napačno ravna. Vendar je razlika med njimi v vprašanju, ali se svojega napačnega ravnanja zavedajo, ga priznavajo in iščejo druge, boljše poti, ali pa iščejo krivce vedno zunaj sebe in jih starši v tem podpirajo. Kaj prinese boljši rezultat? Kako ravnati, da se otroci – sorojenci, sovrstniki… naučijo dogovarjati med seboj? Kako naučiti otroka sprejemati odgovornost za svoja dejanja? Kako pomagati otroku do dobre komunikacije?

O ustvarjanju odnosov med sorojenci in vrstniki se bomo s predavateljico Simono Levc pogovarjali na prvem srečanju šole za starše, ki bo v ČETRTEK, 27. 10. 2016, ob 18.00 uri v enoti Češmin.

Če se nameravate srečanja udeležiti, vas prosimo, da se do torka, 25. 10. 2016, prijavite po elektronski pošti na naslov melita.lisjak.koderman@vrtec-ursa.si, po telefonu na številko 01 729 86 16 ali osebno pri svetovalni delavki vrtca.

Udeležba na srečanju je za starše brezplačna! V času srečanja bo organizirano varstvo za otroke, ki obiskujejo Vrtec Urša, in sicer v enoti Češmin, na vhodu I, v sobi 2. Za koriščenje varstva je potrebno svetovalni delavki oddati predhodno prijavo.

Veselimo se srečanja z vami, saj s svojo prisotnostjo bogatite naša srečanja.

Koordinatorica šole za starše
Melita Lisjak Koderman
univ.dipl.ped.

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2018