Aktualno

URŠINI POGOVORNI VEČERI Šola za starše - vzgoja za razvoj odnosov z otroki in partnerji

Spoštovani starši!

URŠINI POGOVORNI VEČERI Šola za starše - vzgoja za razvoj odnosov z otroki in partnerji

06.10.2017

Vabimo vas, da se nam pridružite v šoli za starše, ki se bo izvajala pod naslovom URŠINI POGOVORNI VEČERI.

Šola za starše je ena od oblik sodelovanja s starši, kjer se, skupaj s strokovnjaki s področja predšolske vzgoje, pogovarjamo o razvoju in vzgoji otrok, izmenjujemo izkušnje in razmišljanja ter iščemo odgovore na različna vprašanja in dileme staršev.

V šolskem letu 2017 / 2018 bosta izvedeni naslednji predavanji: 

1. Tema: Vključenost otroka – pogoj za optimalni razvoj veščin na različnih področjih njegovega delovanja

Izvedba: 23. 11. 2017, ob 18.00

Predavateljica: Pika Polona Bižal, Nataša Grbac

2. Tema: Mali nasilnež

Izvedba: 12. 4. 2018, ob 18.00

Predavatelj: Marko Juhant, Mateja Teja Bučinel

Srečanja bomo potekala v enoti Češmin. Pričela se bodo ob 18. uri in bodo trajala približno 2 šolski uri. V času srečanja bo organizirano varstvo za otroke, ki obiskujejo Vrtec Urša, in sicer v enoti Češmin, na vhodu I, v sobi 2. Za koriščenje varstva morate oddati predhodno prijavo.

Udeležba na srečanju je za starše brezplačna.

V primeru, da se boste posameznega srečanja udeležili, vas prosimo, da se prijavite po elektronski pošti na naslov melita.lisjak.koderman@vrtec-ursa.si, po telefonu na številko 729 86 16 ali osebno pri svetovalni delavki vrtca.

 

VESELIMO SE SREČANJA Z VAMI, SAJ S SVOJO PRISOTNOSTJO OBOGATITE NAŠA SREČANJA.

 

Koordinatorica šole za starše

Melita Lisjak Koderman

univ. dipl. ped.

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2018