Aktualno

Vabilo na Uršin pogovorni večer

VKLJUČENOST OTROKA – pogoj za optimalni razvoj veščin na različnih področjih njegovega delovanja

Vabilo na Uršin pogovorni večer

17.11.2017

Kateri so pričakovani mejniki v otrokovem razvoju na zaznavnem, gibalnem, govorno-jezikovnem in socialno-emocionalnem področju? Kakšen je pomen zgodnjega spodbujanja otrokovega razvoja, pravih pobud na področju zgodnje navezave, komunikacije, gibalnih in zaznavnih izzivov? Kako lahko podpremo otroka, da se bo optimalno razvijal?

O pomenu vključenosti otroka se bomo s predavateljicama Pika Polono Bižal in Natašo Grbac, pogovarjali na prvem srečanju šole za starše, ki bo v ČETRTEK, 23. 11. 2017, ob 18. uri v enoti Češmin.

Če se nameravate srečanja udeležiti, vas prosimo, da se do torka, 21. 11. 2017, prijavite po elektronski pošti na naslov melita.lisjak.koderman@vrtec-ursa.si, po telefonu na številko 01 729 86 16 ali osebno pri svetovalni delavki vrtca.

Udeležba na srečanju je za starše brezplačna! V času srečanja bo organizirano varstvo za otroke, ki obiskujejo Vrtec Urša, in sicer v enoti Češmin, na vhodu I, v sobi 2. Za koriščenje varstva je potrebno svetovalni delavki oddati predhodno prijavo.

Veselimo se srečanja z vami, saj s svojo prisotnostjo bogatite naša srečanja.

Koordinatorica šole za starše
Melita Lisjak Koderman
univ. dipl. ped

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2018