Vabljeni na igralne urice Vrtca Urša

Spoštovani starši!

Vabljeni na igralne urice Vrtca Urša

17.09.2018

Igralne urice so popoldanska dejavnost namenjena otrokom, ki ne obiskujejo rednega programa vrtca in prihajajo iz občine Domžale.

S popoldansko obliko druženja spodbujamo otroke k spoznavanju in druženju z novimi prijatelji, skupni igri, ustvarjanju, prepevanju in rajanju.

Igralno druženje poteka v prostorih vrtca Urša – v enoti Češmin (Murnova ulica 14, Domžale), enkrat tedensko ob ponedeljkih, od 16.30 do 18.00 ure, od meseca oktobra do maja.

Ker želimo delovati strokovno in v prijetnem vzdušju, je število otrok omejeno na 10.

Vsi, ki se želite igrati z nami, se lahko prijavite v enoti Češmin (Murnova ulica 14, Domžale) ali po telefonu 01/ 729 86 17 do zasedbe prostih mest.

VABLJENI!

Vrtec Urša