VRTEC URŠA OSTAJA ZAPRT od 16.11 - 20.11.2020

Spoštovani starši!

12.11.2020

v skladu s ponovno podaljšanimi ukrepi za preprečevanje širjenja nalezljive bolezni SARS-CoV-2 vas obveščamo, da Vrtec Urša do nadaljnjega ostaja zaprt.

Kljub temu bo še vedno v eni od naših enot organizirano nujno varstvo za otroke tistih staršev, kjer sta oba starša zaposlena in dolžna opravljati delo v poklicih, ki so nujni (zaposleni v zdravstvu, policiji, vojski, zaporih, komunalnih službah, živilskih trgovinah, lekarnah, domovih za ostarele, dežurne v šolah in vrtcih, redarstvih, gasilcih in službah civilne zaščite) ter zaposlenih staršev, ki ne morejo zagotoviti varstva na drug način.

Ob sprejetju otroka v varstvo boste morali starši predložiti potrdilo delodajalca in podpisano izjavo, da je otrok zdrav, ki ju prilagamo obvestilu.

V vrtec bomo sprejeli samo zdrave otroke in otroke, ki niso bili v visoko rizičnem stiku z osebo, ki je okužena s koronavirusom.

Novost za prijavo otroka v nujno varstvo

Prijava za nujno varstvo otrok bo potekala preko ELEKTRONSKE PRIJAVNICE, objavljene na spletni strani.

Prijavnico je potrebno oddati do petka, 13.11.2020 do 12.00.

Zaradi organizacije dela, je v varstvo potrebno prijaviti tudi otroke, ki so ga v teh dneh že obiskovali (starši na novo prinesete podpisano izjavo o zdravju otroka in potrdilo delodajalca, če je le to že preteklo).

Morebitne kasnejše odjave otrok iz nujnega varstva (zaradi bolezni, drugo varstvo), nam nujno sporočite na elektronski naslov tajnistvo@vrtec-ursa.si.

Starše otrok, ki bodo ostali v domačem varstvu naprošamo, da odsotnost označijo v eAsistentu.

V času zaprtja vrtcev so starši plačila vrtca oproščeni.

Ko bo znano število prijavljenih otrok, bomo v skladu z prejetimi navodili MIZŠ, NIJZ oblikovali oddelke in načrtovali organizacijo dela, ter vas obvestili v kateri enoti bo potekalo nujno varstvo.

O vseh nadaljnjih informacijah in ukrepih povezanih z organizacijo nujnega varstva ter tekočih zadev vas bomo obveščali preko naše spletne strani www.vrtec-ursa.si, e-asistenta in vzgojiteljev oddelkov. Vse skozi bomo spremljali dogajanje in sledili usmeritvam pristojnih inštitucij.

Lep pozdrav in ostanite zdravi.

Uprava Vrtca Urša

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana in zdravje   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija