Založba Miš podarila knjige otrokom

S KNJIGO V POČITNIŠKI ČAS

Založba Miš podarila knjige otrokom

28.06.2019

Ah, ta junij… letos je bil še posebno pester.

V pričakovanju toplega in sončnega vremena ter prihajajočih poletnih počitnic so se skupine srečale na zaključkih šolskega leta. Najbolj so ga zagotovo čakali najstarejši otroci, ki bodo jeseni postali prvošolčki. Poleg vseh pestrih dejavnosti, ki jih ob tej priložnosti organizirajo naši zaposleni, je za posebno presenečenje poskrbela tudi Založba Miš, ki je v sklopu mladinskega literarnega festivala Bralnice pod slamnikom, ki poteka ob podpori občine Domžale, Javne agencije za knjige Republike Slovenije in Slovenske nacionalne komisije za Unesco, vsem bodočim prvošolčkom iz Vrtca Urša, podarila knjigo Ferija Lainščka Moje najljubše pesmi o živalih.

Prihajajoči počitniški čas je kot nalašč za skupno družinsko branje.  

Založbi Miš se v imenu vseh iz Vrtca Urša zahvaljujemo za prijetno darilo.

Urša Javoršek, pomočnica ravnateljice

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2019