Aktualno

OBVESTILO O VARSTVU OTROK ZA NUJNE PRIMERE

14.03.2020

Koronavirus

Spoštovani starši,

pri pridobivanju informacij s strani vzgojiteljev o potrebi nudenja varstva za NUJNE PRIMERE STARŠEV, KJER STA OBA STARŠA ZAPOSLENA IN DOLŽNA OPRAVLJATI DELO V ZDRAVSTVU, POLICIJI, VOJSKI, ZAPORIH, KOMUNALNIH SLUŽBAH, ŽIVILSKIH TRGOVINAH, LEKARNAH, DOMOVIH ZA OSTARELE, DEŽURNIH ŠOLAH IN VRTCIH, REDARSTVU, SLUŽBAH CIVILNE ZAŠČITE, se je izkazalo, da v tednu od 16.3.2020 do 20.3.2020 starši ne potrebujete nujnega varstva za otroke vključene v naš vrtec.

Ker pa se zavedamo, da v trenutni situaciji, lahko pride tudi do hitrih sprememb pri delavnikih oseb, zaposlenih v teh poklicih, vas obveščamo, da nam v primeru sprememb delavnikov in naknadni potrebi varstva vaših otrok,  le to javite do nedelje, 15.3.2020 do 15.00 ure, na elektronski naslov ursa@vrtec-ursa.si .

V PRIMERU NAKNADNIH POTREB VARSTVA, BOMO IMELI ODPRT ODDELEK V ENOTI ČEŠMIN

  1. VHOD (Murnova ulica 14, 1230 Domžale) OD 6.00 DO 16.00 URE.

Starši, ki so zaposleni v kritičnih infrastrukturah se morajo izkazati s pisnim potrdilom delodajalca (priloženi obrazec).

BREZ POTRDIL OBEH STARŠEV, OTROKA V VRTEC NE BOMO SPREJELI!

Lep pozdrav in ostanite zdravi!

Uprava Vrtca Urša

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana in zdravje   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2023