KOTIČEK ZA OTROKE

Objavljen je Skupni javni vpis novincev v javni vzgojnovarstveni zavod Vrtec Urša in javni vzgojnovarstveni zavod Vrtec Domžale za šolsko leto 2023/2024.

Skupni javni vpis

Vloga za sprejem

Vrtec Urša je javni vzgojno izobraževalni zavod, katerega ustanoviteljica je Občina Domžale.

Izvajamo 9 urni dnevni program za otroke od enega leta starosti do vstopa v šolo.

Za otroke, ki ne obiskujejo vrtca se enkrat tedensko v popoldanskem času izvajajo igralne ali cicibanove urice, odvisno od starosti otrok.

VSI SKUPAJ TVORIMO MAVRICO. NAJ SE STROKOVNOST, STRPNOST IN SPOŠTOVANJE PRELIJEJO V BARVITE IGRE IN DOBRO POČUTJE.

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana in zdravje   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija