Spletna stran Vrtca Urša

Spoštovani starši!

Spletna stran Vrtca Urša

V Vrtcu Urša lahko starši, ki imajo v naš vrtec vključenega otroka, dostopajo do novic na nivoju posameznih skupin. To pomeni, da starš, ki ima npr. otroka v enoti Urša, skupini Pikapolonice lahko dostopa do vsebin novic zgolj in le do novice skupine Pikapolonice v enoti Urša.
Vse ostale objave so javnega značaja in se ni potrebno registrirati.

Da lahko vzpostavimo tak način pogleda, se starši, ki imate že vključene otroke v našem vrtcu in se še niste registrirali ter starši otrok novincev od 1.10.2023 registrirate na spletne strani.

Že registriranim uporabnikom bomo tako v mesecu septembru začasno odvzeli pravice do omejenih skupin, zaradi spremembe in prehajanja otrok v druge skupine ali enote.

Registracija na spletno stran

• Starši se morate najprej registrirati na spletno stran vrtca in sicer z e-mail naslovom.

• Po registraciji prejmete na e-mail naslov najprej geslo za dostop do spletnih strani in obvestilo, da vas mora potrditi še administrator spletnih strani vrtca.

• Administrator spletnih strani vrtca vas potrdi v nekaj dneh.

• Starši si lahko nato ogledujete novice z omejenim dostopom. V zavihku AKTUALNO izberete Enoto, kamor je vključen vaš otrok in tako dostopate do novic skupine.