Enota Bistra

ENOTA BISTRA
Nikole Tesla 16
1230 Domžale

Enota Bistra je uspešno začela obratovati leta 2006. Nahaja se v blokovskem naselju, s prelepo okolico. Otroci so razdeljeni v tri oddelke, prve in druge starostne skupine. V enoti je razdeljevalna kuhinja, saj nam hrano pripeljejo iz centralne kuhinje enote Urša. Poleg treh igralnic imamo tudi velik večnamenski prostor, kjer se otroci razgibajo tudi v slabem vremenu, služi pa nam tudi za izvajanje različnih dejavnosti, medsebojna druženja in druženja z zunanjimi povabljenimi gosti. Ponosni smo tudi na tri igrišča, ki nas obdajajo in nam nudijo veliko aktivnosti. Vse strokovne delavke se trudimo, da je v naši enoti veselo, varno, zdravo in prijetno.