Enota Pikapolonica

ENOTA PIKAPOLONICA
Ulica 7.avgusta 16
1233 Dob

S 1. 9. 2015 je odprla svoja vrata naša nova enota Pikapolonica. Le-ta se nahaja v objektu novega gasilnega doma v Dobu. V prostoru so tri moderno opremljene igralnice, dve za prvo starostno obdobje in eno za drugo starostno obdobje. Igralnici prvega starostnega obdobja imata na voljo pokrit atrij, ki otrokom omogoča aktivno preživljanje časa na svežem zraku tudi ob slabšem vremenu.

V zgornjem nadstropju pa imamo teraso  za starejše otroke in večnamensko dvorano, ki jo skupaj uporabljamo za  rekreacijo, druženje in različne dejavnosti, ki se izvajajo v sklopu vrtca. V enoti je razdeljevalna kuhinja, saj nam hrano pripeljejo iz centralne kuhinje enote Urša.

Ker je enota manjša, nudi otrokom, staršem in zaposlenim domačnost in večjo medsebojno povezanost.