Kontakti

Pomočnica ravnateljice:
Nuška Rožič


01/729 86 00


nuska.rozic@vrtec-ursa.si 

Organizator prehrane in 
zdravstveno higienskega režima:
Maruša Omahen

01/729 86 10
031/830 367


marusa.omahen@vrtec-ursa.si

Vodja kuhinje enote Urša:
Darja Cerar

01/729 86 05

kuhinja.ursa@vrtec-ursa.si 

 

1. VHOD (sobe 1, 2, 3)                 
2. VHOD (sobe 4, 5, 6)              
3. VHOD (sobe 7, 8, 9)             
4. VHOD (sobe 10, 11, 12, 19)    
5. VHOD (sobe 13, 14)             
6. VHOD (sobe 15, 16)
7. VHOD (sobe 17, 18)             

01/ 729 86 11
01/ 729 86 12
01/ 729 86 13
01/ 729 86 04
01/ 729 86 02
01/ 729 86 06
01/ 729 86 09

 

SOBA

SKUPINA

IME IN PRIIMEK VZGOJITELJA

E-NASLOV

IME IN PRIIMEK POMOČNIKA VZGOJITELJA

E-NASLOV

1

SONČKI

Špela Reberšak

spela.rebersak@vrtec-ursa.si

Simona Dajnko

simona.dajnko@vrtec-ursa.si

2

MUCE

Marjetka Fujan

marjetka.fujan@vrtec-ursa.si

Tanja Zore

tanja.zore@vrtec-ursa.si

3

ŽABICE

Maša Cevec

masa.cevec@vrtec-ursa.si

Barbara Pančur

barbara.pancur@vrtec-ursa.si

 

 

 

 

Sabina Kunstelj

sabina.kunstelj@vrtec-ursa.si

4

MEDVEDKI

Petra Majdič

petra.majdic@vrtec-ursa.si

Andreja Ručigaj

andreja.rucigaj@vrtec-ursa.si

5

MIŠKE

Mojca Ravnikar

mojca.ravnikar@vrtec-ursa.si

Patricija Rozina

patricija.rozina@vrtec-ursa.si

6

VEVERICE

Alojzija Resnik

alojzija.resnik@vrtec-ursa.si

Lidija Gergek

lidija.gergek@vrtec-ursa.si

 

 

 

 

Sara Povirk Potrbin

sara.povirk.potrbin@vrtec-ursa.si

7

PIKAPOLONICE

Teja Kepa

teja.kepa@vrtec-ursa.si

Sara Gjergjek

sara.gjergjek@vrtec-ursa.si

8

PTIČKI

Špela Batis

spela.batis@vrtec-ursa.si

Sara Juhant

sara.juhant@vrtec-ursa.si

9

RAČKE

Mira Mlakar Korbar

mira.mlakar.korbar@vrtec-ursa.si

Nika Roglič

nika.roglic@vrtec-ursa.si

10

METULJČKI

Gordana Bajuk

gordana.bajuk@vrtec-ursa.si

Irena Maček

irena.macek@vrtec-ursa.si

11

ZAJČKI

Alenka Kancilja

alenka.kancilja@vrtec-ursa.si

Mojca Juras

mojca.juras@vrtec-ursa.si

12

PETELINČKI

Barbara Briški

barbara.briski@vrtec-ursa.si

Sonja Cerar

sonja.cerar@vrtec-ursa.si

13

POLŽKI

Teja Čerin

teja.cerin@vrtec-ursa.si

Maruša Jereb

marusa.jereb@vrtec-ursa.si

14

RIBICE

Eva Moretti

eva.moretti@vrtec-ursa.si

Tina Breznik

tina.breznik@vrtec-ursa.si

15

ŽELVICE

Marijana Galić

marijana.galic@vrtec-ursa.si

Katja Tekavc

katja.tekavc@vrtec-ursa.si

16

ŽOGICE

Romana Štupar

romana.stupar@vrtec-ursa.si

Anja Stare

anja.stare@vrtec-ursa.si

17

LEVČKI

Andreja Grčar

andreja.grcar@vrtec-ursa.si

Monika Zalaznik

monika.zalaznik@vrtec-ursa.si

18

SOVICE

Marija Cerar

marija.cerar@vrtec-ursa.si

Sara Guna

sara.guna@vrtec-ursa.si

   

 

 

Sanja Božjak

Jasmina Husić

sanja.bozjak@vrtec-ursa.si

jasna.husic@vrtec-ursa.si

19

JEŽKI

Breda Konjar

breda.konjar@vrtec-ursa.si

Sara Volčini

sara.volcini@vrtec-ursa.si

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana in zdravje   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2022