Kontakti

Pomočnica ravnateljice:
Nuška Rožič


01/729 86 00


nuska.rozic@vrtec-ursa.si 

Organizator prehrane in 
zdravstveno higienskega režima:
Maruša Omahen

01/729 86 10
031/830 367


marusa.omahen@vrtec-ursa.si

Vodja kuhinje enote Urša:
Darja Cerar

01/729 86 05

kuhinja.ursa@vrtec-ursa.si 

 

1. VHOD (sobe 1, 2, 3)                 
2. VHOD (sobe 4, 5, 6)              
3. VHOD (sobe 7, 8, 9)             
4. VHOD (sobe 10, 11, 12, 19)    
5. VHOD (sobe 13, 14)             
6. VHOD (sobe 15, 16)
7. VHOD (sobe 17, 18)             

01/ 729 86 11
01/ 729 86 12
01/ 729 86 13
01/ 729 86 04
01/ 729 86 02
01/ 729 86 06
01/ 729 86 09

 

SOBA

SKUPINA

IME IN PRIIMEK VZGOJITELJA

E-NASLOV

IME IN PRIIMEK POMOČNIKA VZGOJITELJA

E-NASLOV

1

SONČKI

Breda Konjar

breda.konjar@vrtec-ursa.si

Sara Volčini

sara.volcini@vrtec-ursa.si

2

MUCE

Mojca Ravnikar

mojca.ravnikar@vrtec-ursa.si

Patricija Rozina

patricija.rozina@vrtec-ursa.si

3

ŽABICE

Alojzija Resnik

alojzija.resnik@vrtec-ursa.si

Lidija Gergek

lidija.gergek@vrtec-ursa.si

 

 

 

 

Katarina Zabret

katarina.zabret@vrtec-ursa.si

4

MEDVEDKI

Teja Kepa

teja.kepa@vrtec-ursa.si

Lina Tartara

lina.tartara@vrtec-ursa.si

5

MIŠKE

Špela Batis

spela.batis@vrtec-ursa.si

Sara Juhant

sara.juhant@vrtec-ursa.si

6

VEVERICE

Kristina Zupan

kristina.zupan@vrtec-ursa.si

Nika Roglič

nika.roglic@vrtec-ursa.si

 

 

 

 

Mateja Kališnik

mateja.kalisnik@vrtec-ursa.si

7

PIKAPOLONICE

Alenka Kancilja

alenka.kancilja@vrtec-ursa.si

Mojca Juras

mojca.juras@vrtec-ursa.si

8

PTIČKI

Marijana Galić

marijana.galic@vrtec-ursa.si

Katja Tekavc

katja.tekavc@vrtec-ursa.si

9

RAČKE

Sara Gjergjek

sara.gjegjek@vrtec-ursa.si

Barbara Pančur

barbara.pancur@vrtec-ursa.si

10

METULJČKI

Barbara Briški

barbara.briski@vrtec-ursa.si

Sonja Cerar

sonja.cerar@vrtec-ursa.si

11

ZAJČKI

Andreja Grčar

andreja.grcar@vrtec-ursa.si

Monika Zalaznik

monika.zalaznik@vrtec-ursa.si

12

PETELINČKI

Teja Čerin

teja.cerin@vrtec-ursa.si

Meta Kovač

meta.kovac@vrtec-ursa.si

13

POLŽKI

Romana Štupar

romana.stupar@vrtec-ursa.si

Anja Stare

anja.stare@vrtec-ursa.si

14

RIBICE

Eva Moretti

eva.moretti@vrtec-ursa.si

Tina Breznik

tina.breznik@vrtec-ursa.si

15

ŽELVICE

Gordana Bajuk

gordana.bajuk@vrtec-ursa.si

Irena Maček

irena.macek@vrtec-ursa.si

16

ŽOGICE

Marjetka Fujan

marjetka.fujan@vrtec-ursa.si

Tanja Zore

tanja.zore@vrtec-ursa.si

17

LEVČKI

Marija Cerar

marija.cerar@vrtec-ursa.si

Maruša Jereb

marusa.jereb@vrtec-ursa.si

18

SOVICE

Špela Reberšak

spela.rebersak@vrtec-ursa.si

Simona Dajnko

simona dajnko@vrtec-ursa.si

   

Bernarda Jančik

bernarda.jancik@vrtec-ursa.si

Sanja Božjak

Jasmina Husić

sanja.bozjak@vrtec-ursa.si

jasna.husic@vrtec-ursa.si

19

JEŽKI

Katja Podgornik

katja.podgornik@vrtec-ursa.si

Andreja Ručigaj

andreja.rucigaj@vrtec-ursa.si

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana in zdravje   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2021