Kontakti

KONTAKTI:

Vodja enote Mavrica
Andreja Ropotar Jagodic


01/729 86 27


andreja.ropotar.jagodic@vrtec-ursa.si

 

PRITLIČJE (sobe 1, 2, 3,)                 
NADSTROPJE (sobe 4, 5, 6,)              
 

01/ 729 86 27
01/ 729 86 26

 

SOBA

SKUPINA

IME IN PRIIMEK VZGOJITELJA

E-NASLOV

IME IN PRIIMEK POMOČNIKA VZGOJITELJA

E-NASLOV

1

METULJČKI

Nina Mavri

nina.mavri@vrtec-ursa.si

Tjaša Jerše

tjasa.jerse@vrtec-ursa.si

2

POLŽKI

Gregor Kotnik

gregor.kotnik@vrtec-ursa.si

Maja Prvinšek

 maja.prvinsek@vrtec-ursa.si

3

MIŠKE

Tanja Cerar

tanja.cerar@vrtec-ursa.si

Barbara Šestak

barbara.sestak@vrtec-ursa.si

4

KRTKI

Sabina Pestotnik

sabina.pestotnik@vrtec-ursa.si

Maja Pavli

maja.pavli@vrtec-ursa.si

5

PIKAPOLONICE

Petra Krašovic

petra.krasovic@vrtec-ursa.si

 Bernarda Jančik

 bernarda.jancik@vrtec-ursa.si

6

GOSENICE

Andreja Jagodic Ropotar

andreaj.jagodic.ropotar@vrtec-ursa.si

Špela Rebar

spela.rebar@vrtec-ursa.si

       

 

 

 

 

 

 



 

 

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana in zdravje   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2022