Enota Mavrica

ENOTA MAVRICA
Krtina 41
1233 Dob

S 1. 9. 2014 je odprla svoja vrata naša nova enota Mavrica, ki se nahaja v kraju Krtina. Enota je umeščena v prekrasno, z gozdom, travniki, potočki obdarjeno okolje, ki nam nudi neizmerne možnosti za raziskovanje, spoznavanje narave in za različne gibalne dejavnosti.

V enoti imamo v dveh nadstropjih, v petih moderno opremljenih igralnicah, pet skupin otrok, starih od enega do šest let.

Vse igralnice imajo pokrite atrije, ki nam bodo v deževnih dnevih omogočali aktivno preživljanje na svežem zraku. V zgornjem nadstropju pa nam bo dodatne dejavnosti na prostem omogočala tudi velika terasa. Večnamenski prostor vrtca pa bo prostor, kjer bodo potekale različne skupne in skupinske dejavnosti celotne enote.

V veliko veselje in ponos nam je naše ograjeno igrišče, katerega zapolnjujejo različna igrala, z navdušenjem pa bomo uporabljali tudi igrišče v neposredni bližini vrtca.

Strokovne delavke in tehnični kader smo z veseljem pričakovali odprtje naše nove enote. S 1. 9. 2014, so se nam pridružili še otroci in starši, s katerimi bomo skupaj začeli pisati zgodovino enote. Strokovne delavke se bomo potrudile, da bodo v naši enoti zagotovljene prijetne, vesele, aktivne, z znanjem obogatene dejavnosti, ki bodo otrokom omogočale različna nova spoznanja na vseh področjih.

Želimo si, da bo vrtec, tako kot je nas, navdušil tudi otroke, starše in ostale obiskovalce. Kot rečeno je vrtec prekrasen, za pozitivno in prijazno klimo pa bomo s skupnimi močmi poskrbeli otroci, starši in zaposleni.