VSI SKUPAJ TVORIMO MAVRICO. NAJ SE STROKOVNOST, STRPNOST IN SPOŠTOVANJE PRELIJEJO V BARVITE IGRE IN DOBRO POČUTJE.

Šola za starše

Šola za starše - vzgoja za razvoj odnosov z otroki in partnerji

SPOŠTOVANI STARŠI!

Vabimo vas, da se nam pridružite v šoli za starše, ki se bo izvajala pod naslovom
URŠINI POGOVORNI VEČERI.

Šola za starše je ena od oblik sodelovanja s starši, kjer se, skupaj s strokovnjaki s področja predšolske vzgoje, pogovarjamo o razvoju in vzgoji otrok, izmenjujemo izkušnje in razmišljanja ter iščemo odgovore na različna vprašanja in dileme staršev.

V šolskem letu 2019/2020 bosta izvedeni naslednji predavanji:

1. Tema: Starši so otrokovo ogledalo - vzgoja z vzgledom

Predavateljica: Tanja Povšič (Mestna zveza prijateljev mladine Ljubljana)

Izvedba: 17.10.2019, ob 17.30 uri

1. Tema: Tanka črta odgovornosti

Predavatelj: mag. Jani Prgić (Svetovalno - izobraževalni center MI)

Izvedba: 9.4.2020, ob 17.30 uri

Srečanja bodo potekala v enoti Češmin in bodo trajala približno 2 šolski uri. V času srečanja bo organizirano varstvo za otroke, ki obiskujejo Vrtec Urša, in sicer v enoti Češmin, na vhodu I, v sobi 2. Za koriščenje varstva morate oddati predhodno prijavo.

Udeležba na srečanju je za starše brezplačna.

V primeru, da se boste posameznega srečanja udeležili, vas prosimo, da se prijavite po elektronski pošti na naslov maja.petru@vrtec-ursa.si, po telefonu na številko 01 729 86 24 ali osebno pri svetovalni delavki vrtca (med 9. in 13. uro).

VESELIMO SE SREČANJA Z VAMI!

Maja Petru, svetovalna delavka

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana in zdravje   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija