VSI SKUPAJ TVORIMO MAVRICO. NAJ SE STROKOVNOST, STRPNOST IN SPOŠTOVANJE PRELIJEJO V BARVITE IGRE IN DOBRO POČUTJE.

Sklad Vrtca Urša

Na pobudo staršev  smo v šolskem letu 2011/12 ustanovili Sklad Vrtca Urša, ki deluje na podlagi sklenjenih pravil o delovanju Sklada Vrtca Urša. Sklad vrtca vodi upravni organ v sestavi 7 članov: 4 člani staršev in 3 člani zaposlenih:

• Jošt Otrin (predsednik UO Sklada Vrtca Urša, predstavnik staršev iz enote Češmin)
  • Eva Moretti (namestnica predsednika UO Sklada Vrtca Urša, predstavnica zaposlenih iz enote Urša)
  • Gaja Rihar (predstavnica staršev iz enote Urša)
  • Tanja Stevič (predstavnica staršev iz enote Bistra)
  • Bine Pengal (predstavnik staršev iz enote Pikapolonica)
  • Suzana Škrbinc (predstavnica zaposlenih iz enote Češmin)
  • Sabina Pestotnik (predstavnica zaposlenih iz enote Mavrica)

NAMEN IN DEJAVNOST SKLADA:

• Pridobivanje sredstev iz prispevkov domačih in tujih fizičnih in pravnih oseb, donacij in drugih virov. Sredstva sklada se vodijo na posebnem kontu zavoda.
  • Financiranje nadstandardne dejavnosti posameznega oddelka ali enote vrtca, ki ni sestavina vzgojno-izobraževalnega programa, oziroma se ne financira iz javnih sredstev.
  • Nakup nadstandardne opreme, zagotavljanje sredstev za spodbujanje razvojne in raziskovalne  dejavnosti, za zvišanje standarda vzgojno-izobraževalnega procesa.
  • Pomoč socialno šibkim oziroma ogroženim otrokom.
  • Prošnjo za pomoč iz sredstev Sklada Vrtca Urša naslovite na: Upravni odbor sklada Vrtca Urša, Murnova ulica 14, 1230 Domžale.

NAČIN ZBIRANJA SREDSTEV:

• S prostovoljnimi prispevki,
  • z nakazilom na transakcijski račun vrtca s pripisom – za sklad,
  • preko različnih prireditev (Uršin živ-žav, bazar, …),
  • s prispevki donacij in sponzorjev.

VAŠA NAKAZILA LAHKO NAKAŽETE NA:

TRR: SI56 0110 0600 8354 148, sklic za nakazilo: SI00 291000

Vrtec Urša, Murnova ulica 14, 1230 Domžale

Davčna številka: SI67013457, e-mail: ursa@vrtec-ursa.si

Veseli bomo vaših finančnih prispevkov in materialnih sredstev (tekstil, usnje, papir, kosi lesa, plastika in podobno – primerno za ustvarjanje otrok).