Nagovor ravnateljice

Pozdravljeni obiskovalci spletne strani Vrtca Urša,

javnega vrtca, katerega zaposleni se trudimo s strokovnim pristopom, biti dobra podpora staršem pri vzgoji njihovih otrok. Z bogatim programom in zanimivimi dejavnostmi, metodami ter oblikami dela pripravljamo in učimo otroke za življenje. Uspešno  sodelujemo z lokalno skupnostjo, posamezniki, smo odprti in svoje izkušnje radi delimo z vami. Na oglasni deski boste našli vse aktualne novice naših enot (dežurstva, vabila, posebne predstavitve idr.). Posebej zanimivi in prisrčni so članki s slikami, ki jih objavljajo strokovne delavke skupin. Sporočajo in dajejo vam vpogled v delo skupin. Poseben kotiček je namenjen staršem, kjer lahko najdete vse obrazce, zapisnike organov vrtca (svet staršev, svet zavoda, sklad). Predstavljamo vam naše  projekte in obogatitvene dejavnosti. Seznanjamo vas z vsemi potrebnimi informacijami glede pravic, obveznosti, posebej aktualni so jedilniki in še bi lahko naštevala.

Želimo si, da bi se vsi naši otroci v vrtcu dobro počutili, se preko igre čim več naučili in s svojim znanjem, ki ga bodo pridobili, uspešno prestopili prag vseživljenjskega učenja.

Martina Pančur