Radovedne bučke za otroke do 4. leta

Na tej strani lahko najdete nekaj vaj iz knjige Radovedne bučke, namenjene otrokom do 4. leta Knjigo so leta 2009, za otroke našega vrtca, pripravile strokovne delavke našega vrtca. Vaje so prilagojene predšolskim otrokom in so obogatene s preprostimi, estetskimi risbami, ki so jih narisale naše strokovne delavke.

Pri reševanju bodo otroci verjetno potrebovali vašo pomoč. Z otrokom si najprej oglejte vajo, nato mu preberite navodilo in mu ga, če je potrebno, razložite. Ko otrok zaključi z reševanjem naloge, lahko risbo tudi pobarva.