NUJNO VARSTVO V ENOTI ČEŠMIN

Spoštovani starši!

20.11.2020

V času nujnega dežurstva bo odprta enota Češmin, Vhod 1, Murnova ulica 14, Domžale

od 26. 10. 2020 do preklica od 6.00 do 17.00 ure

Vhod I.

Zbirna in oddajna soba je soba 2.

Glede na število prijavljenih otrok in v skladu s priporočenim normativom v skupini (NIJZ), se oblikuje oddelke. Skupine, ki se bodo oblikovale v začetku tedna, bodo cel teden ostale enake.

Starše vpisanih otrok naprošamo, da otroka pripelje samo en starš. Strokovnim delavcem ob prihodu oddajte potrdila delodajalcev in izjave, da je otrok zdrav. Sporočite informacije o posebnostih otroka, poskrbite za copate otrok ter se držite vseh ukrepov, ki so povezani s preprečevanjem koronavirusa (nošenje mask, distanca najmanj 2 m, razkuževanje rok, ne zadrževanje v prostorih vrtca…).

Uprava Vrtca Urša

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana in zdravje   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija