Igralne urice v vrtcu Urša

VRTEC URŠA  v šolskem letu 2022/2023 vabi na IGRALNE URICE

Igralne urice v vrtcu Urša

Igralne urice so popoldanska dejavnost namenjena otrokom, ki ne obiskujejo rednega programa vrtca in prihajajo iz občine Domžale.

S popoldansko obliko dejavnosti spodbujamo otroke k spoznavanju in druženju z novimi prijatelji, skupni igri, ustvarjanju, prepevanju in rajanju.

Igralne urice potekajo v prostorih Vrtca Urša – v enoti Češmin (Murnova ulica 14, Domžale), enkrat tedensko ob ponedeljkih, od 16.30 do 18.00, od meseca oktobra do maja.

Ker želimo delovati strokovno in v prijetnem vzdušju, je število otrok omejeno na 10.

Vsi, ki se želite igrati z nami, se lahko prijavite v enoti Češmin (Murnova ulica 14, Domžale) ali po telefonu 01/ 729 86 17, do zasedbe prostih mest.

Vabljeni!

VRTEC URŠA