Aktualno

VRTEC URŠA PONOVNO ODPRT od 26.1.2021

22.01.2021

Spoštovani starši!

Vlada Republike Slovenije je sprejela nov odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, s katerim se v Gorenjski, Koroški, Obalno – kraški, Osrednjeslovenski, Podravski, Pomurski, Primorsko – notranjski, Savinjski in Zasavski regiji vrtci

s TORKOM, 26.1.2021, ODPIRAJO V POLNEM DELOVANJU, kamor spada tudi naš Vrtec Urša.

V  priponki vam posredujemo Načrt pripravljenosti in odzivanja ob odpiranju in delovanju vrtca z namenom preprečevanja širjenja COVID-19 in drugih nalezljivih bolezni  za starše otrok vrtca Urša (dopolnitev z dne 22.1.2021), ki predstavlja časovno sistemiziran načrt pripravljenosti, odzivanja in ukrepov, ki nas čakajo ob odpiranju in nadaljnjem delovanju vrtca z namenom preprečevanja širjenja nalezljive bolezni COVID-19.

Naprošamo vas, da si dokument preberete ter ob ponovnem odprtju, upoštevate zapisana navodila in ukrepe.

V torek, 26.1.2021, pripeljete otroke v svoje matične enote in skupine.

Starši, ki otroke v času trajanja epidemije ne boste vključili v vrtec, boste oproščeni plačila.

O vseh nadaljnjih informacijah in ukrepih povezanih z preprečevanjem COVID-19, vas bomo obveščali preko naše spletne strani www.vrtec-ursa.si, e-asistenta in vzgojiteljev oddelkov. Vse skozi bomo spremljali dogajanje in sledili usmeritvam pristojnih inštitucij.

V primeru dodatnih vprašanj vezanih na odpiranje vrtca, se lahko obrnete na strokovne delavce matičnih oddelkov.

Glede na to, da smo bili zaprti kar nekaj časa, se veselimo ponovnega srečanja z otroki in vami.

 S spoštovanjem.

Uprava Vrtca Urša

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana in zdravje   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2024