Aktualno

Obvestilo o prenovi Slamnikarske ceste

01.04.2021

Spoštovani!

s strani Občine Domžale smo prejeli obvestilo, da se bo v mesecu aprilu pričela prenova Slamnikarske ceste. V okviru del bodo obnovili vodovod in kanalizacijo. Dela bodo potekala na zahodni strani enote Urša, kjer se nahajajo parkirišča za 5., 6. in 7. vhod. V kolikor tam zaradi zapore  ne bo mogoče parkiranje, vas naprošam, da ob prihodu v vrtec uporabljate parkirišče ob Bistriški cesti, oziroma upoštevajte aktualno prometno  signalizacijo.

Pošiljam vam tudi povezavo do obvestila, ki smo ga prejeli s strani Urada župana https://www.domzale.si/objava/405710

Naj vam ob tej priložnosti zaželim lepe praznike in ostanite zdravi!

Martina Pančur
ravnateljica

 

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana in zdravje   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2024