Aktualno

OBVESTILO O POPOLNI ZAPORI LJUBLJANSKE CESTE

16.09.2021

Spoštovani!

Direkcija Republike Slovenije za ceste konec tedna pričenja z deli na Ljubljanski cesti v središču mesta. Zaradi preplastitve vozišča državne regionalne ceste Šentjakob-Domžale, od križišča z občinsko Karantansko cesto do križišča z Ljubljansko cesto (Križišče Majhenič), bo od 17. do 26. septembra 2021, vzpostavljena popolna zapora Ljubljanske ceste v dolžini 400 metrov.

V času izvajanja del bo promet preusmerjen po naslednjih občinskih cestah:

  • LZ 071301 – Križišče Majhenič - R2 - 447 (Ljubljanska) cesta,
  • LZ 071281 - Toko - Gostilna Keber (Slamnikarska ulica),
  • LZ 071261 Karantanska cesta.

Ob izvedbi del bo postavljena začasna prometna signalizacija za usmerjanje prometa. Obvozi bodo urejeni skladno z elaboratom in označeni.

Začasno se ukineta tudi obe avtobusni postajališči v centru Domžal ob veleblagovnici. Kot začasni avtobusni postajališči bosta služili že obstoječi postajališči pri stavbi Universale, ki bosta ustrezno označeni. Obvoz za avtobusni promet bo potekal v smeri Ljubljanska cesta, Slamnikarska cesta, Karantanska cesta in obratno.

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana in zdravje   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2024