Vrtca Urša na sejmu Altermed v Celju

Uspešna predstavitev

Vrtca Urša na sejmu Altermed v Celju

V nedeljo, 17.3.2024, se je v okviru programa Ekošola na celjskem sejmu uspešno predstavil tudi naš Eko vrtec.

Obiskovalcem smo preko slikovnega materiala pokazali, kako z otroki sejemo, sadimo, pripravljamo in uživamo zdrave in okusne jedi. Razstavili smo tudi otroške izdelke.

Posebna zahvala gre kuharju in kuharicam v obeh kuhinjah, ki so prav za to priložnost napekli piškote iz pirine ali polnozrnate moke. Piškote smo v majhnih paketkih z logotipom Vrtca Urša podarjali obiskovalcem, ki so se ustavili pri naši stojnici. To je bila tudi dobra promocija našega vrtca.

Mira Mlakar Korbar, eko koordinatorica