Aktualno

Predstava »Najlepše darilo«

04.01.2022

Gledališka predstava

Predstava »Najlepše darilo«

Kot vsako leto strokovne delavke v vrtcu Urša pripravimo lutkovno ali gledališko predstavo in tako otrokom popestrimo december. Želimo jim pričarati nasmehe na obraz, jih skozi zgodbo kaj naučiti. Tako smo v tem prazničnem decembru posneli gledališko predstavo z naslovom »Najlepše darilo«.

Zgodba se odvija v jesenskem času z gozdnimi živalmi, ki so obiskali bolnega prijatelja. Tema predstave je prijateljstvo, ter kako je pomembno to, da imamo okoli sebe ljudi, ki nas imajo radi, nas cenijo, nam pomagajo in stojijo ob strani, kadar nam je hudo. Vsebina govori o tem, da ni pomembno darilo, ki ga nekdo prinese. Pomembno je, da imaš ob sebi iskrene, dobre prijatelje.

Predstavo so si skupine ogledale na različne načine, s pomočjo IKT tehnologije. Otroci so se zgodbi nasmejali in se hkrati naučili, da so prijatelji veliko več kot pa darilo.

Vzgojiteljica Sabina Vetrih

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana in zdravje   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2024