Aktualno

Z nasmehom v novo vrtčevsko leto

01.09.2022

Spoštovani starši!

Z nasmehom v novo vrtčevsko leto

V imenu kolektiva Vrtca Urša vam ob začetku novega šolskega leta. izrekam iskreno dobrodošlico. Veselimo se, da bomo skupaj preživljali in soustvarjali pomembne trenutke vaših malčkov. Želimo si odprte, spoštljive komunikacije, ki  naj bo osnova za močno partnerstvo med vrtcem in družinami.

Vemo, da je za mnoge od vas to prvi korak vaših otrok v vrtčevsko okolje, zato se zavedamo, da so to trenutki polni čustev za otroke, vas in nenazadnje tudi za strokovne delavce vrtca. Naša prioritetna naloga je ustvariti toplo, ljubeče in spodbudno okolje, kjer se bodo otroci počutili varno navezani, podprti in sprejeti.

S prijetnimi pozdravi in vse vse dobro!

Martina Pančur
ravnateljica

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana in zdravje   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2024