Aktualno

SKUPAJ SE IMAMO DOBRO

03.10.2022

TEDEN OTROKA OD 3.10.2022 DO 9.10.2022

SKUPAJ SE IMAMO DOBRO

Teden otroka je program Zveze prijateljev mladine Slovenije že od leta 1954.

Letošnja tema in poslanica kot protiutež preteklih dveh let prinašata pozitivno sporočilo in veliko ritma. Poseben poudarek je namenjen medsebojnim odnosom, prijateljstvu, sodelovanju, zaupanju.

Prijateljstvo je nekaj, po čemer mladi najbolj hrepenijo, da se imajo dobro s sovrstnikom, ki mu lahko zaupajo, zato se tokrat osredotočamo na pomen povezanosti, druženja, prijateljstev, pogovarjanja v živo, skupnih dogodivščin, sproščenosti in zabave.

V tednu, ki je pred nami bomo tudi našim vrtčevskim otrokom pripravili različne ustvarjalne in zanimive dejavnosti s katerimi bodo vzpostavljali in krepili prijateljske vezi. Sledili bomo poslanici - SKUPAJ SE IMAMO DOBRO.

Imejmo se dobro, pa ne samo v Tednu otroka, ampak vse dni v letu!

Martina Pančur
ravnateljica

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana in zdravje   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2024