Z NASMEHOM V NOVO ŠOLSKO LETO

Spoštovani,

Z NASMEHOM V NOVO ŠOLSKO LETO

pred nami je novo šolsko leto, polno upanja in veselja. To je tudi čas, ko se je potrebno prilagajati in zavedati, da smo vsi, ki stopamo v vrtčevski prostor soodgovorni za zdravje in dobro počutje otrok. Strokovni delavci in vsi zaposleni se veselimo ponovnega živ žava v  vseh enotah našega vrtca. Z znanjem in izkušnjami želimo spodbujati otroško radovednost, privzgajati pozitivne vrednote, preko igre nuditi raznolike aktivnosti učenja in ustvariti okolje v katerem se bo prav vsak otrok počutil varno in sprejeto.

Vsem želimo nasmejane in zdrave septembrske dni!

V imenu kolektiva Vrtca Urša

Martina Pančur

Nasmeh nas nič ne stane, vendar čudežno deluje.
Obogati tistega, komur je namenjen in ne osiromaši tistega, ki ga poklanja.
Zablesti kot sončni žarek, a spomin nanj lahko ostane za vedno.
Nihče ni tako bogat niti tako reven, da si ga ne bi mogel privoščiti.
Z njim lahko vsak samo pridobi.
Nasmeh prinaša srečo v hišo, pozdrav prijatelju, pomoč pri sklepanju poslov.
Je počitek utrujenemu, kažipot zgubljenemu,
sončni žarek žalostnemu in najboljše naravno zdravilo proti jezi.
Ni ga moč kupiti, izprositi ali ukrasti, ker ima vedno vrednost samo, kadar se ga podarja.

(Mila Kačič)