Vabilo na srečanje Šole za starše

Spoštovani!

Vabilo na srečanje Šole za starše

Vabim vas na prvo letošnje srečanje v okviru Šole za starše - Uršinih pogovornih večerov, ki bo v četrtek, 26. 10. 2023, ob 18.00. Tema srečanja je VZGOJA ZA INTERNET – KAKO SKUPAJ VARNO IN ODGOVORNO SOUSTVARJATI INTERNET, z nami pa bo Zala Bricelj, digitalna strateginja in strokovnjakinja na področju varne in odgovorne rabe interneta.

Srečanje bo potekalo v živo, v enoti Češmin, trajalo bo uro in pol.

V času predavanja bo v enoti Češmin organizirano varstvo otrok, za katero je potrebna predhodna prijava.

Prijave na predavanje sprejemamo na e-naslov   maja.petru@vrtec-ursa.si, ali na telefonsko številko 01/ 729 86 24 (med 9. in 13. uro).

Prijazno vabljeni!

Maja Petru
svetovalna delavka, koordinatorica Šole za starše