Aktualno

EKO OKRASKI VRTCA URŠA ZA GRINIJEVO NOVOLETNO DREVESCE

05.12.2023

Eko okraski za Grinija

EKO OKRASKI VRTCA URŠA ZA GRINIJEVO NOVOLETNO DREVESCE

Vrtec Urša se je odzval povabili JKP Prodnik, da z okraski iz odpadnih materialov pomagamo okrasiti Griniju, maskoti JKP Prodnik, njegovo novoletno drevesce. Vsaka skupina našega vrtca je prispevala za okraševanje dva izdelka narejena iz odpadnih materialov. Narejene eko okraske je prišla v naš vrtec prevzeti maskota JKP Prodnik, Grini, ki je v prostorih JKP Prodnik nato okrasil svoje drevesce.

Vrtec Urša je eko vrtec, in skladno z eko standardi, smo zopet dokazali, da lahko z malo ustvarjalnosti, domišljije in iznajdljivosti iz odpadnih materialov ustvarimo nove, uporabne zadeve, tokrat novoletne eko okraske.

V nadaljevanju vam posredujem povezavi do objav na

prodnik.si: 

 https://prodnik.si/novice/otroci-iz-vrtca-ursa-ustvarili-okraske-za-grinijevo-eko-bozicno-drevesce

in grini.si:

 https://grini.si/eko-okraski-iz-vrtca-ursa-krasijo-grinijevo-bozicno-drevesce/

Nuška Rožič, pomočnica ravnateljice

Domov   |   Aktualno   |   O vrtcu   |   Uprava   |   Svetovalna služba   |   Prehrana in zdravje   |   Kotiček za starše   |   Galerija   |   Zaposleni   |   Prijava   |   Registracija

© Vrtec Urša 2024